Sziasztok!
Még az év végi bejegyzés előtt szerettem volna ezt a könyvet elolvasni és megírni róla a véleményem. Nagyon nem találtuk meg a közös hangot ezzel a történettel, de inkább a karakterek miatt.
2016. december 31., szombat
2016. december 26., hétfő
Könyveim Book Tag
Kellemes Karácsonyt Mindenkinek!
Mivel msotanság csak olyan könyveket olvastam, amik annyira nem nyerték el a tetszésemet, ifjú magyar vizslátok és afogyatékos futárnak köszönhetően pedig a karácsonyi ajándékom még nem teljes, szóval még egy Karácsonyi bejegyzést vagy egy értékelést sem tudok hozni. Sok választásom nem maradt, az utolsó tag-es tartozásomra így lett idő (mert már megint beteg vagyok, Viki szerint horrorba illő hangom van, Etta-t pedig később mutatnám be nektek). Ez pedig nem más, mint a Könyveim Book Tag!
Mivel msotanság csak olyan könyveket olvastam, amik annyira nem nyerték el a tetszésemet, ifjú magyar vizslátok és a
2016. december 13., kedd
Októberi és Novemberi Book Haul | 2016
Sziasztok!
Hát nagyjából két hete van már december, úgyhogy már itt az ideje egy kis book haul-nak.
Hát nagyjából két hete van már december, úgyhogy már itt az ideje egy kis book haul-nak.
2016. december 11., vasárnap
Matthew Vigo: Rejtvény fekete-fehérben
Sziasztok!
Egy olyan könyvről hozok most bejegyzést, amit már lassan két hete befejeztem és nem a halogatás miatt nem írtam róla. Atyai (inkább anyai) jó tanács mindenkinek: ha azt hiszed, hogy hazaugorhatsz hétfőn, kedd délután elmész dokihoz, majd a doki nevetgélve elenged téged vissza a suliba és ezért nem viszel magaddal gépet... ne tegyétek. Garantáltan otthon tart egy hétig. És ha nincs gép, akkor nincs se sorozat, se blog. Játék pedig pláne.
A könyvet ezúton is köszönöm az Ad Librum kiadónak!
Egy olyan könyvről hozok most bejegyzést, amit már lassan két hete befejeztem és nem a halogatás miatt nem írtam róla. Atyai (inkább anyai) jó tanács mindenkinek: ha azt hiszed, hogy hazaugorhatsz hétfőn, kedd délután elmész dokihoz, majd a doki nevetgélve elenged téged vissza a suliba és ezért nem viszel magaddal gépet... ne tegyétek. Garantáltan otthon tart egy hétig. És ha nincs gép, akkor nincs se sorozat, se blog. Játék pedig pláne.
A könyvet ezúton is köszönöm az Ad Librum kiadónak!
2016. november 29., kedd
Főbűnök Book Tag | 2016
Sziasztok!
Elérkezett az a tag is, ami az első book tag-em volt Kis Könyves Bloggerként. Ennek a tag-nek köszönhetően ismertem meg Katicát, és mivel ez nem most volt, hát kíváncsi vagyok, mennyire hasonlóak a válaszaim.
Elérkezett az a tag is, ami az első book tag-em volt Kis Könyves Bloggerként. Ennek a tag-nek köszönhetően ismertem meg Katicát, és mivel ez nem most volt, hát kíváncsi vagyok, mennyire hasonlóak a válaszaim.
2016. november 26., szombat
Nevenincs Book Tag
Sziasztok!
Ezt a tag-et szerintem még nem töltöttem ki, ráadásul a neve nagyon is felkeltette az érdeklődésemet. De most komolyan. Nevenincs Book Tag? What?
Ezt a tag-et szerintem még nem töltöttem ki, ráadásul a neve nagyon is felkeltette az érdeklődésemet. De most komolyan. Nevenincs Book Tag? What?
2016. november 19., szombat
Ultimate Book Tag
Sziasztok!
Ezt a tag-et először még akkor készítettem el, mikor még WordPress-en írogattam. Most, hogy Viki kihívott, az Ultimate Book Tag is felkerül különálló bejegyzésben erre a blogra.
A bejegyzés elkészülte után elolvastam az első válaszaimat. Hát őőő... oké. :D Nem mindenben értek egyet a Múlt Noémivel, de hát ő tudja, inkább nem szólok bele. Illetve, történtek kérdés változások is, pár kérdés másképp lett feltéve, más pedig nem is szerepelt korábban. A maradék pedig maradt, csak másképp fogalmazva.
Ezt a tag-et először még akkor készítettem el, mikor még WordPress-en írogattam. Most, hogy Viki kihívott, az Ultimate Book Tag is felkerül különálló bejegyzésben erre a blogra.
A bejegyzés elkészülte után elolvastam az első válaszaimat. Hát őőő... oké. :D Nem mindenben értek egyet a Múlt Noémivel, de hát ő tudja, inkább nem szólok bele. Illetve, történtek kérdés változások is, pár kérdés másképp lett feltéve, más pedig nem is szerepelt korábban. A maradék pedig maradt, csak másképp fogalmazva.
2016. november 16., szerda
Naomi Novik: Rengeteg
Sziasztok!
Már egy jó párszor írtam erről a könyvről, úgyhogy úgy láttam jónak, ha végre már írok róla.
Már egy jó párszor írtam erről a könyvről, úgyhogy úgy láttam jónak, ha végre már írok róla.
2016. november 14., hétfő
Állati Book Tag
Sziasztok!
Ahogy tegnap ígértem is, itt van egy újabb Viki által kihívott book tag, amely ezúttal az Állati Book Tag.
Ahogy tegnap ígértem is, itt van egy újabb Viki által kihívott book tag, amely ezúttal az Állati Book Tag.
2016. november 13., vasárnap
Ősz Book Tag | 2016
Sziasztok!
Egy újabb tag-et hoztam a beígértek közül. A vicces az egészben az, hogy ez a könyv már egyszer ki lett töltve a blogon, csak épp Autumn Book Tag néven, akkor Csücsköm jelölt meg és most is ő hívott ki. Nem tudom, mennyiben lesznek mások a válaszaim, mint voltak egy évvel ezelőtt, de meglátjuk.
Egy újabb tag-et hoztam a beígértek közül. A vicces az egészben az, hogy ez a könyv már egyszer ki lett töltve a blogon, csak épp Autumn Book Tag néven, akkor Csücsköm jelölt meg és most is ő hívott ki. Nem tudom, mennyiben lesznek mások a válaszaim, mint voltak egy évvel ezelőtt, de meglátjuk.
2016. november 12., szombat
Krencz Nóra: Megszámlálhatatlan - A hordozó
Sziasztok!
Nagyjából már másfél hete befejeztem azt a könyvet, amiről írni szeretnék, csak kellett, hogy leülepedjen egy kicsit. Elég vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban, és nem is tudtam hova tenni. Lentebb ki is fejtem a dolgokat.
Ám mielőtt neki kezdenék, szeretném megköszönni az Ad Librum kiadónak a könyvet, nagyon igényes kiadás!
Nagyjából már másfél hete befejeztem azt a könyvet, amiről írni szeretnék, csak kellett, hogy leülepedjen egy kicsit. Elég vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban, és nem is tudtam hova tenni. Lentebb ki is fejtem a dolgokat.
Ám mielőtt neki kezdenék, szeretném megköszönni az Ad Librum kiadónak a könyvet, nagyon igényes kiadás!
2016. november 10., csütörtök
Fairy Tale Book Tag
Sziasztok!
Most jutottam vissza arra a pontra, hogy újra van időm a blogomra, aminek nagyon-nagyon örülök, hisz nem érzem még a késztetést arra, hogy abbahagyjam. Visszatérésem megünnepelvén a moly.hu-un Orsi89 egyre, drága Csücsköm, vagyis KillerCat pedig har darab book tag-re hívtak ki, amiket ki szeretnék tölteni. Három tag-et már kitöltöttem, az egyik pedig másik néven van fönt a blogon, de nem baj. Ja, és még fordítok egy másik tag-et is (amit elmentettem valahova, csak elfelejtettem, hogy hova), úgyhogy azt is hozni fogom. Valamint a hétvégére tervezek egy könyvismertetőt is. De elsőnek Orsi89 book tag-jét tölteném ki.
Most jutottam vissza arra a pontra, hogy újra van időm a blogomra, aminek nagyon-nagyon örülök, hisz nem érzem még a késztetést arra, hogy abbahagyjam. Visszatérésem megünnepelvén a moly.hu-un Orsi89 egyre, drága Csücsköm, vagyis KillerCat pedig har darab book tag-re hívtak ki, amiket ki szeretnék tölteni. Három tag-et már kitöltöttem, az egyik pedig másik néven van fönt a blogon, de nem baj. Ja, és még fordítok egy másik tag-et is (amit elmentettem valahova, csak elfelejtettem, hogy hova), úgyhogy azt is hozni fogom. Valamint a hétvégére tervezek egy könyvismertetőt is. De elsőnek Orsi89 book tag-jét tölteném ki.
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)